HABERLER

TAKEUCHI MİNİ EKSKAVATÖRLER VODAFONE PARK ÇALIŞMASINDA
24.02.2016

Beşiktaş JK Vodafone Park Stadyumunun en hızlı şekilde yapılması için Takeuchi Mini Ekskavatörler,haftanın 7 günü 24 saat hizmette kusur etmedi.Türkiye için de gurur kaynağı olan bu stadyumdaki emekleri için takdir gören Takeuchi Galatasaray'ın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyum'unun çimlerinin yenilenmesi ve sulama sistemi işlerini de tamamlamıştır.

Takeuchi Mini Ekskavatörlerin Kova Koparma Sistemi
09.02.2015

TAKEUCHI Mini Ekskavatör 'lerin (KOP) Kova Koparma Gücünü %40'a varan oranında arttıran, özel dizayn ağır hizmet kova sistemi Amerika'da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika'dan sonra ilk Türkiye'de Takeuchi Mini Ekskavatör Müşterilerinin Hizmetinde.

Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %40 oranında artırabilirsiniz.

Yeni Takeuchi Mini Ekskavatörler artık standart olarak verilen bu kovaları eski makinanıza da yaptırabilirsiniz.

Çiftçilere Müjde !
23.12.2014

5 Yıla kadar vade

Takeuchi Mini Ekskavatör Alımlarınızda Senede tek ödeme imkanı, Faizin yarısı devlet tarafından karşılanıyor.

Alüminyum Rampalar
15.12.2014

2300 KG AĞIRLIĞA KADAR TAŞIYABİLEN RAMPAMIZ 21 KG AĞIRLIĞINDA VE 3 METRE UZUNLUĞUNDADIR

5060 KG AĞIRLIĞA KADAR TAŞIYABİLEN RAMPAMIZ 40 KG AĞIRLIĞINDA VE 3.5 METRE UZUNLUĞUNDADIR.

KULLANIMI SON DERECE KOLADIR.

Takeuchi Midi Ekskavatör TB 285 ''TOP 50'' de
25.02.2013

Amerika'nın en popüler iş makinası magazini '' Equipment Today '' in ülkenin önde gelen müteahhitleri arasında yaptığı ankette Takeuchi Midi Ekskavatör TB 285 , 2012 yılının '' en iyi 50 '' yeni ürününden biri olarak seçilmiştir.

Bu ödüle midi ekskavatör dalında sadece Takeuchi layık görülmüştür.

Haberin linki :

http://www.forconstructionpros.com/product/10301052/takeuchi-mfg-tb285-mid-size-excavator

Yetenek Sizsiniz yarışmasında Takeuchi TB 016 Mini Ekskavatör rüzgarı
16.02.2013

22 senedir iş makinaları sektöründe faaliyet gösteren Cermak tarafından Türkiye genel distribütörlüğü yapılan Takeuchi Mini Ekskavatör operatörlerin hem dostu hemde birinci tercihi oldu.

Dünyadada yapılan Yetenek Sizsiniz yarışmalarında operatörlerin birinci tercihi olan Takeuchi Mini Ekskavatörleri ülkemizdeki yarışmadada kendini gösterdi ve izleyicilerin beğenisini kazanarak finallere kalmaya hak kazandı.

Kazıcı-yükleyiciler - Out - Mini Ekskavatörler - İn -
16.02.2013

Artık şehiriçi kanal , hafriyat , peyzaj , yıkım-kırım işlerinde kazıcı-yükleyiciler 8 litreden başlayan yakıt harcamasıyla kimseye para kazandırmıyor.

Buna karşın 1 litreden başlayan yakıtla aynı işleri Takeuchi Mini Ekskavatör daha seri, daha hızlı yapabiliyor.

Kazıcı-yükleyiciler 2,45 metre genişlikle çalıştığı yerde trafiği tıkarken 90 santimetre genişlikten başlayan Takeuchi Mini Ekskavatörler bina içinde bile çalışabiliyor.

Orman teraslamada Takeuchi Mini Ekskavatörler işleri hızlandırdı
15.02.2013

Türkiyenin değişik bölgelerinde selle mücadele ve toprak kaybını minimize etmek için teraslama ve ağaçlandırma işleri tüm Dünyaya örnek olucak şekilde devam etmektedir.

Orman kooperatifleri ve müteahitler Takeuchi Mini Ekskavatörlerle günlük teraslama faaliyetlerinin makina başı 1000 metreyi aştığını buna mukabil yüksek irtifa problem olmaksızın 24 saat hararet yapmadan çalışabildiklerini yakıt olarakta rakiplerine minimum % 30 tasarruf sağladığını dile getirmektedirler.

Kentsel Dönüşümde Takeuchi Mini Ekskavatörler
03.12.2012

İstanbul başta olmak üzere Türkiyede başlayan kentsel dönüşüm projelerinde sektörün lider firmaları Takeuchi Mini Ekskavatörleri tercih ediyor.

Dünyada ilk Mini Ekskavatörü üreten Japon Takeuchi Almanyada Berlin Duvarının yıkımında kullanılan tek mini ekskavatör olmasından dolayı Avrupa ve daha sonra tüm Dünyada yıkımcıların birinci tercihi olmuştur.Şimdi de Cermak sayesinde Türk müteahitlerin kullanımına sunulmuştur.

Cermak Takeuchi Mini Ekskavatör servis bayileri toplantısı İstanbul Wow Hotel'de yapıldı
03.12.2012

Türkiyenin 7 bölgesinde toplam 37 servis bayilerin değerli mühendis ve teknisyen kadrosuna verilen eğitimde Japonya Takeuchi fabrikasındanda eğitimciler katıldı.

Eğitim sonunda başarılı katılımcılara sertifikaları genel müdürümüz Fuat Alyar,servis müdürümüz Tahsin Rıza Aslan ve Takeuchi fabrikasından direktör Arai Hitoshi tarafından takdim edildi.