TAKEUCHI Destek Hattı
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?

TB225C (KANOPİ) Takeuchi Mini Ekskavatör

Mini Ekskavatörler TB225C (KANOPİ) Takeuchi Mini Ekskavatör

TB225, Kullanıcısına çok özel koparma gücü, kazı derinliği, maksimum uzanma ve kaldırma kapasitesi sunar. Kullanıcılara sağladığı eşsiz üretim kabiliyeti ile TB225 en zorlu çalışma şartlarının, en mükemmel seçimi olacaktır. İlave özellikler olarak; otomatik yakıt hava alma sistemi, otomatik rölanti, kenarları tam kavrayan geniş arka kaput ve 1.100 mm den 1.500 mm’ye ayarlanabilen hidrolik olarak açılıp kapanan yürüyüş sistemine sahiptir.

Resimi büyütmek için iki kere üzerine tıklayınız.
Kova Koparma Gücünü %40 oranında arttıran KOP sistemi

Amerika'da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika'dan sonra ilk Türkiye'de Takeuchi Mini Ekskavatör Müşterilerinin Hizmetinde. Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %30 artırabilirsiniz. Yeni Takeuchi Mini Ekskavatörlerde artık standart olarak verilen bu kovaları eski mini ekskavatörünüze de yaptırabilirsiniz. Sipariş veya daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.

HARARET YAPMAZ

TAKEUCHI' ye has yanyana dizilen entegre radyatörler sayesinde hararet yapmadan çalışma keyfi sunar.TAKEUCHI' ye has yanyana dizilen entegre radyatörler sayesinde hararet yapmadan çalışma keyfi sunar.

Dozer Bıçağında Devrim (OPSİYONEL)

Mini ekskavatörünüzü greyder gibi kullanmak TAKEUCHI' de mümkün. Makinanızı yol yapımı, kanal kapama gibi işlerde bir greyder gibi kullanmanızı sağlayan bu sistem servisimizce sağlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde daha az manevrayla çok daha fazla iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Kauçuk veya çelik palet seçeneği

Özel TAKEUCHİ dizaynı sayesinde ister çelik ister kauçuk palet kullanılabilmektedir. Aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü çelik palet yerine istenilen anda kauçuk palet kolayca takılabilir.

Özel TAKEUCHİ kauçuk palet dizaynı

Döküm kauçuk paletlerin merkezindeki çelik kablolar, yüksek torklu planet  yürüyüş sisteminin gücünü eşit olarak dağıtarak, makinenin yüksek torkla çalışmasını sağlar. Çelik kablolar paletin, gerilmesini en aza indirir. Çelik Mandraller, palet-makara, palet-rim dişlisi, palet-istikamet arasında metal-metale teması sağlayarak paletlere taş ve molozların verdiği hasarı azaltır.  

PALET ATMAZ

Üç flanşlı makaralar eğimli arazide bile palet atma problemlerini ortadan kaldırır. Yağlanmaya gerek duymayan kendinden yağlı çelik makaralar, aşınmaya karşı çok dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür.       

Ağırlık
Çalışma Ağırlığı (kg)
2265
Motor
Güç (Hp)
22.1
Yakıt Tankı Kapasitesi (L)
30.5
Kova
Kova Kapasitesi (m³)
0.064
Kova Kazı Gücü (kN)
19.3
Hidrolik
Hidrolik Tank
26
Boyutlar
Genişlik (mm)
1100-1500
Uzunluk (mm)
4165
Yükseklik (mm)
2355
Alt Şase Yerden Açıklık (mm)
190
Palet Uzunluğu (mm)
1790
Palet Genişliği (mm)
250
Çalışma Ölçüleri
Maksimum Kazı Uzanma (mm)
4255
Maksimum Kazı Yüksekliği (mm)
3985
Boom Dönüş Açısı (sol/sağ)
75/55